Bayram da Bursa Travestileri

Kurban bayramı içerisin de olmaktayız. Bayramlar örf ve adetlerimize göre şenlik içinde geçer. Bursa Travestileri bayram da ne yaptılar? Bütün insanlar gibi tabi ki onlar da kurbanlarını kesmiş aileleri ile görüşenler görüştü geri kalan zaman da tabi ki adetleri bozmadan gece hayatına akmışlardır.

Bursa gece hayatı açısın dan biraz yoksun olduğu için burada ki Travesti kadınlar daha çok büyük şehirlere akmaya başlamışlardır özellik ile hala havaların sıcak olması sebebi ile güney tarafına inmeye devam etmektedirler. Kurban bayramının ikinci günün de olduğumuz bu gün de kutsal cumartesi gününe denk gelmesi heyecan daha da artmaktadır. Bayramlıklarını giyip cicili bicili kız edası ile kulüplerin yolunu almışlardır. Uludağ tarafı özellik ile otellerin olduğu bölgelerde de bayram tatilini geçirenler vardır. Doğa ile baş başa oksijenin bol olduğu bu eşsiz manzaralar da mangal yakanlar kurbanlık etlerin tadını daha iyi almaktadırlar.

Eğlence, bayram, özlem her şey bir arada hüzün ve mutluluk aynı esnada yaşanmaktadır. Biz de herkesin bayramını kutluyor daha iyi bayramlara.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir