Bursa Travestileri Nasıl Cilt Bakımı Yapıyor

Her kadının aklından geçendir bir erkeğe nasıl kendimi beğendirme hissi, kimisi saçı ile kimisi küçük bir dekolte vererek kimisi ise abartı bir makyaj ile sonuç mu erkekler mi çok azgın yoksa kadınlar mı bu konuda çok başarılılar kimin mi dediği oluyor? Elbette kadınlar her işin üstesinden geldiği gibi bu işin de üstesinden gelmektedirler. Bakın bakalım Bursa Travestileri nasıl hazırlanıyorlar. Bir defa uyanır uyanmaz bakın soğuk sıcak demiyoruz bu bir ayrıntıdır ılık bir duş alırlar. Bu ılık duş sıcağa değil soğuğa daha yakın olmaktadır soğuk su veya soğuk vücudu her daim sıkı tutar işte bu ayrıntıyı atlatmadan kızlarımız daha diri kalma adına sarkmayı önleme amacı ile bu şoku uyguluyorlar.

Bu şok sonrası sadece yüz ve boyunlarına gelecek şekil de temiz cilde uyguladıkları kendilerine özgü yani her cilde her şey olmuyor biliyoruz. Kimisi yoğurt kimisi kil maskesi uygular bunu tekrar bir ılık su ile yada maden suyu ile yüzlerini dezenfekte ederler. Bursa çok gelişmiş bir şehir ama bu alanda çokça güzellik merkezleri bulunmamaktadır. Daha çok hanımlar kendi imkanları ile yaratıcı oluyorlar. Bu kısa uygulamalardan sonra makyaj yapmaları gerekiyor ise mümkün olarak bitkisel içerikli belli başlı firmaların kozmetik ürünlerini kullanırlar. Gün boyu yüzde kalan bu makyaj cildi oldukça hasara uğrattığı gibi bide yatmadan bunun uygulamaları olmaktadır.

Altıparmak bölgesin de daha çok yoğunlukta oldukları için birbirlerine fikir alışverişlerin de bulunmaları oldukça kolay olmaktadır. Bu kuru makyaja kesinlik ile ilk olarak su uygulamıyorlar. Varsa bir badem yağı sütü yoksa kesinlik ile bir tonik kullanmaktadırlar. Tonik ve benzeri ürünler ile bu kaba alındıktan sonra makyaj temizleme losyonu uygulayıp en son yine bir ılık su yardımı ile cildi yumuşatıp en son olarak da nemlendirici kesinlik ile kullanıp öyle yataklarına yatıp dinlenirler kısaca günün bakımı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir