Sonbahar Kış modası

Modanın ikonları elbette kadınlardır. Erkek modası da illa ki vardır fakat kadınlarımız özellik ile de Bursa Travestileri için moda adeta kalp demektir. 

Bir çok modacı sonbahar kış kreasyonunu ve defilelerini bitirip tamamladı. Havaların da artık yavaş yavaş yüzünü gösterdiği bu dönemlerde yazlıklar kalktı yerine daha ince zarif mevsimlik kıyafetler çıkartılmaya başlamışken kadınların gözleri mağazaların vitrinlerin de olmaktadır. Yine bu yıl defilelere baktığımız zaman toprak tonları ve siyah beyazın yoğunluk ile kullanıldığını görmekteyiz. Cin kotların üzerine ince diz kapaklarına kadar inen orlon hırkaları vitrinler de görmekteyiz. Takımlar gözlerimizden kaçmadı elbette takımlar da genel olarak koyu renklerin kullanılması ufak bir beyaz ile renk verip patlatılması da apayrı hava katmaktadır. Ayakkabı da ise kesinlik ile açık burun göremedik normal ayakkabı bile adeta bot tarzın da nakış edilmiş vaziyette olmaktadır. Plastik devri başladı diyebiliriz.

Yumuşak kot tarzı pantolon ve cin ceketler göz kamaştırır halde, çağ sanki uzay çağı aleminyum folyoya benzer parlak kumaşlar farklı bir seksilik katmış olup dikkatleri üzerine çekmektedir. Peruşlar ve püsküllü atkı pereler de kışa yine damgasını vuracaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir